Sümeyra Küçükşahin İlahiyat Fakültesi Mezunu bir öğretmen olarak aynı zamanda moda ve tasarıma olan merakından uzak kalamamış ve bu merakı Aytuğlu Moda Okulu'nda aldığı modelistlik eğitimi ile birlikte  yoğun çalışmaları neticesinde farkedilir bir noktaya taşımıştır. Bu şahsi merak ve yoğun çalışmalar kısa sürede kendi markasını kurmasını sağlamıştır. 

 

Sümeyra Küçükşahin markası Türkiye'de kadın giyim konusunda mevcut eksiklikleri görerek bu alana yeni ve dünya modası ile eş zamanlı bir zenginlik sunma iddiası ile siz müşterilerine ulaşmaktadır. Bunu yaparken tamamen özgün ve kendine has tarzıyla kısa zamanda dikkatleri çekmeyi başarmış ve ölçülü giyime yeni bir renk getirmiştir. Bu alandaki eksikliği giderme  arzusuyla yenilik ve  farklılık arayan tüm kadınlara hitap etmektedir. 

 

 

Sümeyra Küçükşahin tasarımları özgün olmakla beraber ortaya çıktığı ilk günden itibaren  malzeme kalitesine dikkat ederek  hem kalıp hem de dikiş anlamında kusursuz ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Farklılık ve yenilik arayan siz müşterilerinin beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı hedeflemektedir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR