İade ve Değişim:

-Müşterilerimiz 3  gün içerisinde ürünün kargo bedelini karşılamak şartıyla değişim  hakkına sahiptir. Ürün kullanılmamış ve etiketi kopartılmamış ve faturalı olarak gönderilmelidir.

-Satın alınan ürünün hatalı ya da kusurlu çıkması durumunda müşteri 7 (yedi) gün içerisinde iade hakkına sahiptir. Hata ve kusur bulunan ürünlerin iade ya da değişimi durumunda kargo bedeli firmamıza aittir.

-İade edilen ürün elimize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 (on) iş günü içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir

-iade ve değişim talep edilen ürün ya da ürünler etiketi koparılmamış, paketi zarar görmemiş, yıkanıp ütülenmemiş ve kullanılmamış olmalıdır. Aksi taktirde iade ya da değişim yapılmamaktadır. İade ya da değişim talep edilen ürün ya da ürünler tarafımızca incelenip iade ve değişim şartlarına uygunluğu durumunda gerekli işlem gerçekleştirilir.

-Kampanyalı ürünlerimizde iade ve değişim kabul edilmemektedir. 

-Özel dikim siparişlerde iade ya da değişim yapılmamaktadır. 

 

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

*DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ MNG KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANAMAMAKTADIR.

 

.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR